TÜRKİYENİN GURURU YENTUR TEKSTİL
TÜRKİYENİN GURURU YENTUR TEKSTİL
Türkiyenin en büyük eksiği hiç şüphe yokki MARKA olmada eksik kalması, Yentur son yıllarda yapmış olduğu ilerleme sayesinde bunu aşmaya çalışan örnek firmalardan biridir. TRTEX olarak bu hafta sizler için seçtiğimiz firma YENTUR TEKSTİL ...
YENTUR Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1979 yılında faaliyetine Havlu üretimi yaparak başladı. 1986 yılında üretimine halı ile devam eden firma, 1989 yılında akrilik iplik tesisini kurmuştur. 1998 yılındada baskılı battaniye üreten entegre tesise dönüşen firma, 43,392 m² arazi üzerine 35,000 m² kapalı alanda, dokuma alanının en gelişmiş makinaları ile İspanyol tipi ve kabartma battaniye üretimini sürdürmektedir. YENTUR TEKSTİL battaniye alanında büyük ve gelişmiş donanıma sahip olan ilk ve en büyük tesis olma özelliğini hala koruyor. Yentur tekstil, tasarım ve renk kalitesi ile günümüz dekorasyon eğilimlerini üretimiyle bütünleştirerek, ev tekstilinde yeniliklere imza atıyor. Her yaş grubuna uygun farklı şeçeneklerdeki battaniyeleri sadece kullanım özelliği ile değil, görsel zenginliği ilede dikkat çekiyor. Son teknoloji ile üretim yapan Yentur tekstil DORMİNA MARKASI ile battaniye alanındaki liderliği yakalamıştır. YENTUR Tekstil şirket vizyonu olarak eskiyi yeniye yeniyide geleceğe taşımayı ilke edinmiştir. Çalışkan, bilgili, araştırmacı ekibi ile YENTUR girdiği büyük ve zor projelerden başarı ile çıkmıştır. Kalitede daima öncü olan Yentur, üretim kapasitesi olarak Türkiye'de lider olarak kalmayıp dünyada da öncü olmayı hedeflemektedir. Bu ilkeler doğrultusunda geleceğe güvenle bakan bir ekip hazırlamıştır. Kurduğumuz bu ekip Yentur tekstil en üst seviyelerinde görmek vizyonlarının bir parçası olmuştur.
Yentur tekstilin hedef politikası ... Çalışmalarında, ürünlerindede ve ilişkilerindede ilke edindiği hususlar; • Müşteri memnuniyeti • Personel memnuniyeti • İşveren memnuniyeti Yentur tekstile başarılarının devamını diliyoruz. TRTEX olarak, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında firma tanıtımları için marka olma yolunda efor sarfeden firmaların yanında olduğumuzu bildirmekden onur duyarız.
Firma bilgi : http://www.dormina.com.tr
Trtex haber tanıtım 18.04.2006 info@trtex.com
Bize ulaştıracağınız firma tanıtım ve bilgileri lütfen trtex@trtex.com e-posta adresine gönderiniz.