Fuarda Hep Beraber Gelecekte Hep Beraber!
Barış TEKE
Brillant Pazarlama ve Satış Direktörü

Değerli Brillant Dostları,

2 yılı aşkın süredir dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi süreci, doğal olarak hemen tüm işkollarını ve hayatın normal akışını negatif olarak etkiledi. Zor zamanlardı belki ama, hayat bir yandan da kesintisiz akmaya devam etti. Şimdilerde kısa zamanda umuyorum ki, daha olağan günlerin eşiğindeyiz ve işimizde yine hep birlikte olacağız…

+++

Pandemiyi karşın, negatif şartlara pek aldırmadık! Ve yıllardır uyguladığımız değişik illerdeki buluşmalarımızda sizlere Brillant ürün ve koleksiyonlarını bire bir sunmaya, bilgi vermeye ve sizin fikirlerinizi almaya devam ettik…
2022 yılı başından günümüze “50. Yıl Koleksiyonu” “Brillant Zebra Koleksiyonu” ve “Jaluzi Perde” koleksiyonumuz eşliğinde, yeni ve farklı çalışmalarla zorlanan piyasayı destekledik ve çeşitlendirdik.
Böylece satıcı ve tüketici zincirindeki durağanlığa ket vurmuş, dolayısı ile satış heyecanını yine birlikte geliştirmiş ve öne çıkarmış olduk. Temelde Brillant ilkelerinin en başında gelen “Seçkin ürün”, “Kaliteli ürün” ve “İyi sunum” ilkesini de, yine birlikte paylaşarak pekiştirmiş, yeniliklerimizle pazara Brillant'ın damgasını bir kez daha vurmuş olduk!

+++

Sizlerle buluşacağımız 17-21 Mayıs’taki “Hometex Fuarı”nda görüşmelerimizin bir yeni konusu da; “Brillant Cam Balkon Perde Sistemleri” olacak. Bu yeniliğimiz, yine mevcut pazarda çok dikkat çekecek, artı bir satış ve kazancı da gündeme getirecektir. Kısaca yenilik ve farkındalık yaratan bu ve benzeri çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu konu ile ilgili olarak fuarda sizlere bire bir ve daha geniş bilgileri vermiş olacağız.

+++

Fuarda buluşmak, ticaretimizi paylaşmak, geleneksel dostluğumuzu bir kere daha pekiştirmek üzere; tüm değerli Brillant Dostlarımızı Hometex fuarına davet ediyorum: Fuarda hep beraber! Gelecekte hep beraber!