Brillant Yenilikleri “Brillant Jaluzi Perde” İle Devam Ediyor!
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant 50.yılının eşliğinde ve sektörel pazara getirdiği yenilikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.
Brillant, perde piyasasındaki sayısız koleksiyonları ile her sezon öne çıkan, tüketiciler için yeni seçenekler sunan ve farklı bir üretim kültürü ile pazarı canlandıran bir marka olma özelini taşımaya devam ediyor…

Brillant’ın en yeni ürünlerinden biri olan “Jaluzi Perde Koleksiyonu” ile ilgili olarak Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Barış Teke şu bilgileri verdi:

“Yarım asırlık geçmişi ve tecrübesi ile Brillant pazara sunduğu farklı ürün koleksiyonları ile Brillant Dostları ve sektöre birbirinden farklı ve yenilikçi koleksiyonlar sunmaya devam ediyor… Burada amacımız, durağan pazara canlılık getirmek ve özellikle tüketiciler için yeni ve farklı seçenekler sunma esasıdır.
Pandemi nedeniyle yorgun pazarda gerek satıcılar ve gerekse tüketiciler; artık yeni, daha değişik, bilinenlerden farklı ve perde modasını canlandıracak yeni ve güncele endeksli konseptleri bekliyorlar. Bu bence de çok doğru bir yaklaşım... Çünkü çeşitliliğin getirdiği yansıma, hem perde pazarını ve hem de pazarın satış ekonomisini pozitif anlamda etkiliyor.

O nedenle, Brillant olarak bu doğrultular eşliğinde ve çalışmalarımıza sekte vermeden yeni ve özel koleksiyonlarımızla pazara çıkıyor ve doğal olarak perde pazarını hareketlendiriyoruz! “Brillant Jaluzi Perde” işte bu düşüncemizin en son ve mükemmel örneklerinden biri olarak öne çıkmış oluyor. Değerli Brillant Dostlarımıza ve sektörümüze, bu yeni koleksiyonun hayırlı çalışmalar eşiğinde bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum”.