Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Selim Aslan - Çerkezköy / Tekirdağ
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
+++

Aypa Tekstil’in müşterisi olan ve Çerkezköy / Tekirdağ’da “İnci Perde”nin sahibi Sayın Selim Aslan, Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“ 12 yıldan günümüze Brillant ürünlerini satmakta ve ürünlerimi de yine 12 yıldır Aypa Tekstil’den temin etmekteyim…

Öncelikle şunu kaydetmek isterim: Brillant perde pazarında yıllardır lokomotif bir gücü temsil eder. Sayın Erdoğan Baydemir ise yıllardır gecesini gündüzüne katarak sürekli çalışan bir kimliği ve yenilikçi bir girişimciyi temsil eder… Kendisi bizim de bu piyasada var olmamıza vesile olmuş çok değerli bir insandır… Başarılarının devamını dilerim…

Brillant Katlamalı Keten Perdeyi ise beğendim. Yeni konsepti ile bu koleksiyon desen, renk ve uygulamadaki kolay kullanım tekniği ile her kesimdeki tüketicilerden tercih görecektir. Dolayısı bu koleksiyonun yenilikçi ve farklı görseli pazara, müşteriye ve satıcıya da artı bir katkı, perde modasına da bir hareket getirecektir. Evlerde ve benzeri farklı mekanlardaki görsel uygulaması da zarafeti, farklı dökümü ve şıklığı ile evlerin havasını da değiştirecektir…”

İLETİŞİM:
İNCİ PERDE
SELİM ASLAN - 0532 227 41 38
GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA MAH.
ÖZTRAK CAD. NO:27
ÇERKEZKÖY -TEKİRDAĞ