Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Tayyip Gökçe - Tuzla / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!
+++

Aypa Tekstil’in müşterisi olan ve Tuzla / İstanbul’da “Mertiz Perde”nin sahibi Sayın Tayyip Gökçe, Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“3 yıldan bu yana Tuzla’daki mağazamızda Brillant ürünlerini müşterilerimize sunmakta ve Brillant ürünlerini de Aypa Tektsil’den temin etmekteyim.
Brillant; perde alanında kalitesi başta olmak üzere, yenilikçi koleksiyonları ile de bilinen bir marka...
Brillant Katlamalı Keten Perde desen, renk ve uygulamadaki kolaylığı ile perde pazarında tüketicilerden tercih görecektir. Dolayısı ile bu farklı koleksiyon, yenilikçi muhtevası ile müşterilere ve satıcıya da artı bir katkı da sağlamış olacaktır.
Evlerin vazgeçilmez aksesuarı olan perdeler, Katlamalı Keten Perde ile uygulanarak süslendiğinde; evlere yeni bir ferahlık ve farklı bir görsellik de sunmuş olacaktır. Tuzlalı değerli müşterilerimiz de, süreç içinde bu yeni koleksiyona ilgi gösterecekledir…”

İLETİŞİM:

MERTİZ PERDE
TAYYİP GÖKÇE / 0553 345 66 44
YAYLA MAH.FEVZİ ÇAKMAK CAD.NO:76/A
TUZLA / İSTANBUL