Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Erdinç - Emre Yumak / Çankırı
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..

Çankırı’’da “Yumaklar Tekstil”den Sayın Emre Yumak, Brillant Katlamalı Keten Perde hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetledi:

“25 yılı aşan bir süredir Brillant ile olan işbirliğimizi sürdürmekteyiz. Sektörde öncü olmaya devam eden ve her sezona özel koleksiyonları ile dikkat çeken Brillant; şimdi de Katlamalı Keten Perde ile pazarı çeşitlendirmiş oldu. Bu koleksiyonu beğendim! Farklı görselliği, desen özelliği ve renkleri ile Katlamalı Keten Perde, mevcut piyasaya da artı bir canlılık de getirecektir. Çankırılı değerli müşterilerimiz de bu yeni koleksiyonu çok beğendiler ve ilgi göstermeye de devam ediyorlar…”

İLETİŞİM:

YUMAKLAR TEKSTİL
ERDİNÇ - EMRE YUMAK
0544- 245 68 70
Cumhuriyet Mah. Park Sok. Belediye İş Merkezi no:15
ÇANKIRI