Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Yusuf Dedeoğlu - Mamak / Ankara
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Ankara / Mamak’ta “Dedeoğlu Mefruşat”ın”nin sahibi Sayın Yusuf Dedeoğlu Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“Dedeoğlu Mefruşat olarak çok uzun yıllardan beri, 50 yılı aşkın deneyimi ile öncü olan Brillant ile işbirliğimizi sürdürmekteyiz… Brillant’ın en yeni koleksiyonu olan Katlamalı Keten Perde’nin pazara artı ve yeni bir değer katacağını umuyorum… Bence uzun bir süredir piyasada böyle yenilikçi bir koleksiyona ihtiyaç vardı. Görsel çeşitliliği ile evlerde farklı ve şık bir atmosfer sağlayabilir. Mağazamızdaki teşhir ettiğimiz Katlamalı Keten Perdeye Ankaralı müşterilerimiz çok ilgi gösteriyorlar...  O yüzden bu yeni koleksiyon, perde pazarında yeni bir modanın da ismi olabilecektir!”

İLETİŞİM:
Dedeoğlu Mefruşat
Yusuf Dedeoğlu – 0532  230 12 67
Şahintepe Mah. Nato Yolu Cad. No:103 /16 A Mamak - ANKARA