Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Selahattin Akdoğan - Sultanbeyli / İstanbul
HABER: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Sultanbeyli / İstanbul’da “Akselim Tekstil”in sahibi Sayın Selahattin Akdoğan Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“16 yıldır Brillant ürünlerini mağazamda müşterilerime sunuyorum. Perde pazarında duayen bir marka olan Brillant, Katlamalı keten perde Koleksiyonu ile çok değişik, farklı ve yenilikçi bir çalışmaya imza atmış! Kesinlikle 10 numara bir çalışma olarak dikkat çeken bu koleksiyonda emeği geçenlerin tümüne şahsen çok teşekkür ediyorum. Çünkü kalitesi, desen ve renk birlikteliği bu koleksiyonu öne çıkarıyor. Ayrıca evlerde koltuk, halı ve benzerlerinin eşliğinde görsel olarak özel bir kombin gücü ile rağbet görecektir. Dolayısı ile bu koleksiyon bence şu sıralar yüzde seksen oranındaki müşteri talep ve ilgisi ile de dikkat çekmekte... Bana göre, 50 yıllık deneyimi ile Brillant bu koleksiyonu ile yeni bir şahlanma dönemine de girmiş olacak!..

Sultanbeyli ve civarından mağazamıza gelecek değerli müşterilerimize Katlamalı Keten Perde’yi yakından tanıtmaya da devam edeceğiz!..”

İLETİŞİM:
Akselim Tekstil
Selahattin Akdoğan
0216 398 44 61
Mehmet Akif Mah. Gül Cad. No: 3/A-1
Sultanbeyli- İSTANBUL