Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Bayram Udun - Tuzla / İstanbul
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Tuzla / İstanbul’da “Perde Home”un sahibi, Sayın Bayram Udun Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“10 yıldan bu yana perde pazarında duayen bir marka olan Brillant ile işbirliğimi sürdürmekteyim. Brillant perde pazarında her zaman kaliteli ürünleriyle yer almıştır. Katlamalı Keten Perde koleksiyonu da bunların en yenisidir… Çok güzel ve emek verilerek oluşturulan bu koleksiyon, zemin çalışması, renk ve desenleri ile çok uyumlu olarak göze çarpıyor. Bence bu koleksiyon perde piyasasına artı bir canlılık getirecek ve ayrıca 2021’de yeni bir perde modasını da piyasaya sunmuş olacaktır…”

İLETİŞİM:
Perde Home
Bayram Udun
0537 248 08 00
Yayla Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 66
Tuzla- İstanbul