Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “KATLAMALI KETEN PERDE”yi Anlatıyor Fatma Bardakçı - Selçuklu / Konya
Haber: ÖMER AŞICI

Ürün ve koleksiyonları ile yarım asrı yakalayan Brillant’ın perde pazarındaki aktif girişimleri hız kesmiyor...
Piyasada kalitesi başta olmak üzere hemen her kesime hitap eden yenilikçi ve özgün koleksiyonları ile ses getirmeye devam eden Brillant, yepyeni bir koleksiyon ile perde pazarına yine artı bir hareket ve canlılık getiriyor. 2021 sezonuna Brillant Gallery koleksiyonu ile giriş yapan Brillant; şimdi de “Brillant Katlamalı Keten Perde” koleksiyonu ile mevcut pazarda ve Brillant Dostları’nın hizmetinde!..
Selçuklu / Konya’da “Detay Perde”nin sahibi, Sayın Fatma Bardakçı Brillant Katlamalı Keten Perde konusunda görüşlerini şöyle özetledi:

“Perdede bir numara olan Brillant’ı 10 yılı aşkın bir zamandan beri yakından tanıyor ve çok memnun olduğum ürünlerini mağazamda satıyorum...
Brillant’ın yeni koleksiyonu Katlamalı Keten Perde çok farklı ve şık bir koleksiyon olmuş. Özellikle uygulama kolaylığı, desen ve renklerinin çok güzel olması dikkat çekmekte... Bence bu koleksiyon evler ev döşeyecekler için uygulamada farklı ve sezona özel bir yeniliktir...

Bu nedenle mağazamızda teşhirdeki Katlamalı Keten Perde’miz, müşterilerimizce de büyük bir ilgi görmekte ve görmeye de devam etmektedir…”

İLETİŞİM:
Detay Perde
Yazır Mah. Sultan Cad. 23/AB
Selçuklu/Konya
03322553555
0 (505) 826 33 09