Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Hicazi Doğruyol -Selçuklu / Konya
HABER: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi… Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda… Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Selçuklu / Konya’da “Selena Perde”nin sahibi Sayın Hicazi Doğruyol, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“ 35 yılı aşkın bir süredir Brillant markası ve ürünlerini tanıyorum. Biz ailecek değişik zamanlarda manifatura, konfeksiyon ve perde ticaretimizi sürdürdük. Şu anda dördüncü kuşak olarak işimize perde üzerinde devam etmekteyiz. Brillant kendi alanında Türkiye’de ve dünyada bir numaradır ve müşterilere ürünleriyle güven vermesi ile de aranır ve rağbet görür. Geniş kapsamlı ürün yelpazesi eşliğinde ve hemen her sezon yenilikçi ve farklı ürünleriyle de piyasayı canlandırır… Bir diğer önemli özelliği de ürünlerinin her zaman arkasında durmasıdır... Hemen çoğunluğun dikkate aldığı gibi; perde pazarında önce Brillant yapar ve sonra da diğerleri! İşte bu yüzden de sektörde öncü bir markadır!

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Tasarım, renk ve desen birlikteliği ve bütünlüğü içinde, şu anda mağazamızda bu koleksiyon ön planda en çok sattığımız bir üründür…”

İLETİŞİM:
SELENA PERDE
HİCAZİ DOĞRUYOL 0507 566 51 77
MUSALLA BAĞLARI, KAZIM AYVAZ SOK.
MANİFATURACILAR ÇARŞISI NO: 136
SELÇUKLU / KONYA