Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Aytekin Yapıcı - Gebze / Kocaeli
HABER: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, Brillant Gallery anlaşmasını imzalayan Gebze- Kocaeli’nde ”FSM Perde”nin sahibi Sayın
Aytekin Yapıcı, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:
“30 yıldan bu güne perde sektörünün içindeyim. Aynı süreç içinde Brillant ürünlerini mağazamda satmaya devam ettim ve ediyorum. Ürünlerimi ise şu anda Aypa Tekstil’den temin ediyorum.
Ben, işimde gözümü Brillant ile açtım! Perde de ürün ve koleksiyonları önce Brillant yapar, sonra da başkaları! O nedenle benim için Brillant perde alanında öncü ve bir numaradır! Üretimde her zaman yenilikçidir ve her yeni sezonda farklı koleksiyonlarla öne çıkar. Bundan dolayı da pazarda müşterilerce her zaman güvenle aranan ve tercih edilen bir isimdir… Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Özellikle fonluklardaki desen, renk ve tasarım zenginliği çok iyi. Evler ve mekanlar için tasarımda kombin kolaylığı ile de dikkat çekecektir. Şu anda mağazamın pano perde sunum alanında Brillant Gallery ürünlerini sergiliyorum… Bu yeni koleksiyon Gebzeli müşterilerimin de ilgisini çekecektir…”

İLETİŞİM:
FSM PERDE
AYTEKİN YAPICI 0532 062 24 80
HACI HALİL MAH.YAZI CAD. NO: 35
GEBZE - KOCAELİ