Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Remzi Aşçıoğlu - Kocamustafapaşa / İstanbul
HABER: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…

Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, Brillant Gallery anlaşmasını imzalayan Kocamustafapaşa / Fatih - İstanbul’da “Huzur Perde”nin sahibi Sayın Remzi Aşçıoğlu, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Brillant ile 25 yıl öncesine dayanan bir işbirliğim var ve şu anda Brillant ürünlerini Aypa Tekstil’den temin ediyorum… Ürünleri ve güveni eşliğinde, perde alanında öncü bir markayı temsil eden Brillant, özellikle farklı ve yenilikçi ürünleriyle pazarda dikkat çeker. Tüketicilerce de bilinen ve aranan bir markadır… Bunun yanında, piyasada perde de güncel ve sezona özel modayı ve tercihleri de hareketlendirir. Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu da, fonluklardaki desen, renk ve tasarımı ile birlikte yine; yeni ve farklı bir Brillant koleksiyonunu ifade ediyor…”

İLETİŞİM:
HUZUR PERDE -0530 388 47 61
REMZİ AŞÇIOĞLU
Kocamustafapaşa Cad. NO: 83/B
Kocamustafapaşa /Fatih - İSTANBUL