Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor: Ali Dündar Balçova - İzmir
HABER: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, Brillant Gallery anlaşmasını imzalayan Balçova / İzmir’de “Dündar Mefruşat”ın sahibi Sayın Ali Dündar, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“1996 yılından günümüze gelen süreçte, Brillant ile işbirliğimizi sürdürüyor ve ürünlerini mağazamızda müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz… Brillant perde alanında Türkiye’de bir numaradır. Tüketicilere güven veren, yenilikçi ürün ve koleksiyonları ile de pazarda tercih gören bir marka olma ayrıcalığını taşır. Diğer yandan, her yıl yeni koleksiyonları ile piyasaya renk katar ve böylece perde modasını da yönlendirmiş ve çeşitlendirmiş olur...

Mağazamızı yıllar önce iki kere ziyaret ederek bizi şereflendiren Sayın Erdoğan Baydemir’i tükenmez azmi ve çalışmaları ile Brillant’ı çok daha ileri hedeflere götüreceğinden eminim. Kendisine bu vesile ile saygılarımı sunuyorum.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu da çok beğendim. Özellikle desen, renk, tasarım ve görsel uygulamaları ile fonlukları çok güzel… Kısa bir süre içinde bu koleksiyonunun, 2021’de mükemmel ve aranan bir perde modasının da öncüsü olacağını söylemek isterim. Balçovalı değerli müşterilerimizi de, bu koleksiyonu yakından tanıtmak ve kendilerine bire bir hizmet vermek için mağazamıza bekliyoruz…”

İLETİŞİM:
Dündar Mefruşat
Ali Dündar - 0536 550 29 41
İzmir Ata Cad. No:180-A
Balçova - İZMİR