Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mehmet Çolak - Çarşıbaşı / Trabzon
HABER: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezona yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Çarşıbaşı –Trabzon’da “Gözde Mefruşat”ın sahibi Sayın Mehmet Çolak, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“12 yıldır mağazamda Brillant ürünlerini satmaya devam ediyorum. Brillant perde pazarında lider bir marka ve piyasanın olmazsa olmazıdır! Bu nedenlerle ve tüketicilerce de perde pazarında daima aranan bir markadır… Özellikle yenilikçi ürün anlayışı ve bu tutumunu her sezon sürdürmesi ile de bilinir. Kısaca, Brillant ürünleri ve koleksiyonları ile müşterilerine güven vermesiyle de tercih edilir.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu da çok beğendim. Özellikle fonlukları desen, renk, tasarım ve görseli ile perde pazarnda ve müşterilerimizce de, 2021 yılında büyük bir ilgi görecektir diye düşünüyorum.”

İLETİŞİM:

Gözde Mefruşat
Mehmet Çolak - 0541 661 44 71
Şehit Muhammet Türk Sok. No:11
Çarşıbaşı-TRABZON