Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Selim Yavuz - Üsküdar / İstanbul
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Üsküdar / İstanbul’da “Yavuzlar Perde”nin sahibi Sayın Selim Yavuz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“1990’lı yıllardan beri Brillant ürünlerini hem perakende ve hem de toptan olarak satmaktayım… Ekmeği yenilir, suyu içilir, güler yüzlü Sayın Erdoğan Baydemir hayranıyım!
Yeniliklerin mucidi Brillant’ı satmaktan da çok memnunum… O nedenle Brillant’ın her çıkan yeni ürününü alırım… Brillant önce yapar, diğerleri onun yaptığını yapar!
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Fonluklar harika!.. Dolayısı ile bize sadece satmak kalıyor. Çünkü Brillant yapar biz de satarız! O nedenle herkese tavsiye ederim.
Sağol Brillant! Var ol Brillant...”


İLETİŞİM:

Yavuzlar Perde - 0216 341 96 41
Selim Yavuz
Ahmediye Mah. Gündoğumu Cad. No: 22/A
Perdeciler Sokağı
Üsküdar-İSTANBUL