Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Servet Afşar - Kütahya
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Kütahya’da “ Afşar Manifatura Mefruşat”ın sahibi Sayın Servet Afşar, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

20 yılı aşkın bir süreden bu yana, Brillant markasını tanıyor ve ürünlerini de Aypa Tekstil’den temin ederek satmaya devam ediyorum. Bir tanımlama yapmak gerekirse, Brillant perde sektöründe bir numaralı ve olmazsa olmaz bir isimdir… Özellikle farklı, piyasaya yenilik getiren ürünleri ve güveniyle de müşterilerce aranan bir markadır. Her yıl sezonluk koleksiyon çalışmaları ile de dikkat çeker. Bunlardan biri de anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonudur. Bu koleksiyon dokusu, renkleri, desenleri ve görselliği ile bu yıl içinde öne çıkacaktır diye düşünüyorum. Kütahyalı değerli müşterilerimiz de zaman içinde bu yeni ürüne ilgi göstereceklerdir.”

İLETİŞİM:

AFŞAR MANİFATURA MEFRUŞAT
SERVET AFŞAR: 0544 446 71 74
CUMHURİYET CAD.YILDIZ APARTMANI
SEVGİ YOLU NO: 72 (AKDEMİRLER İŞ HANI YANI)
KÜTAHYA