Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Hayriye Çeyiz Ekim Perde - Vize / Kırklareli
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Vize -Kırklareli’nde “Hayriye Çeyiz Ekim Perde”nin sahibi Sayın Murat Ekim, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“22 yıldan beri Brillant markasını yakından tanıyor ve mağazamızda ürünlerini satmaya devam ediyorum… Bana göre, Brillant perde pazarında bir numaradır ve Brillant aşkı bizde bir başkadır!
Ürün ve koleksiyonlarındaki yeni ve farklı yaklaşımları ile perde dünyasında o yüzden öncü ve lokomotif bir markadır. Brillant tüketicilerce her zaman aranan, rağbet gören, ürünleriyle piyasaya, perde modasına çeşit ve renk katmasıyla da bilinir. Bu nedenlerle de müşterilerce de daima güvenilir bir isim olarak kabul görür…

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu bütünüyle çok beğendim. Fonlukları, renkleri, dokusu ve desenleri ile mükemmel bir koleksiyon olmuş. Ev içi uygulamada, mobilya ve diğer aksesuarlarla birlikte harika bir görsellik ve kombin sağlayacaktır. Bence bu koleksiyon, 2021’de sektörün bu dalda parlayan yeni bir yıldızı olacaktır!..”

İLETİŞİM:

Hayriye Çeyiz Ekim Perde
Murat Ekim: 0545 - 898 91 33
Devlet Mah. Zübeyde Hanım. Cad.
BLD İş Merkezi NO: 45/C
Vize / KIRKLARELİ