Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Hikmet Demir - Muş
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Muş’ta “Dap Maviş Perde”nin sahibi Sayın Hikmet Demir, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“5 yıldan bu yana Brillant ürün ve koleksiyonlarını satmaya devam etmekteyim. Piyasada tüketicilerce güven veren bir isim olarak aranan Brillant, bana göre kendi alanında 10 numara bir markadır… Çünkü üretimde ve çalışmalarında her zaman piyasada istenilen farklı ve yenilikçi koleksiyonları uygular… Böylece pazarda satışlara artı bir katkı sağlar. Kısaca söylemem gerekirse, Brillant perdenin modası ve perde pazarının olmazsa olmazıdır!

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Fonluklar, desen, renk ve görselleriyle çok şık. Kısa zamanda müşterilerimizin tercih edeceği bir koleksiyon olacaktır…”

İLETİŞİM:

Dap Maviş Perde
Hikmet Demir: 0532- 662 96 25
Cumhuriyet Cad. İmam Hatip Üstü
AÖF bürosu yanı
MUŞ