Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Namık Kahvecioğlu - Ordu
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Ordu’da “Güller Perde”nin sahibi Sayın Namık Kahvecioğlu, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“12 yıldır Ordu’daki mağazamda Brillant ürün ve koleksiyonlarını mağazamda değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyim… Brillant perde alanında ülkemizde bir numaralı ve tanınan bir markadır. Ürün ve koleksiyonlarındaki yenilikçi tutumu ile müşterilerce de her zaman aranan bir isimdir. Brillant her yıl yeni koleksiyonlarla pazara renk katar ve bu şekilde yeni perde modasını da piyasaya sunmuş olur.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery setini beğendim. Brillant’ın özellikle pandemi dönemindeki şartlara rağmen, pazara bu yeni koleksiyonu sunması bir başarıdır. Bu koleksiyon Ordulu müşterilerimizce de zaman içinde ilgi görecektir diyebilirim.”

İLETİŞİM:

Güller Perde
Namık Kahvecioğlu: 0543 - 305 01 61
Şarkiyle Mah. Süleyman Felek Cad. No: 99/B
Altınordu - ORDU