Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mustafa Danışmaz - Araklı / Trabzon
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Araklı /Trabzon’da Elif Perde”nin sahibi Sayın Mustafa Danışmaz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“18 yıldan bu yana mağazamda Brillant ürünlerini müşterilerime sunmaktayım…
Bana göre, Brillant ülkemizde perde alanında tanınmış bir marka ve perde modasını da yönlendiren bir isimdir… Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarıyla pazara renk ve çeşit de sunar. Ayrıca tüketicilere güven veren ve her zaman aranan bir marka olarak dikkat çeker.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Bu koleksiyon fonluklar renk, desen ve tasarım eşliğinde, evler ve mekanlar için kombin sağlama özelliği ile de dikkat çekebilecektir…”

İLETİŞİM:
Elif Perde
Mustafa Danışmaz: 0537- 695 64 54
Millet Cad. No: 24
Araklı-TRABZON