Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Güven Dülek -Toroslar / Mersin
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Toroslar/ Mersin’de “İlhanlar Home”ın sahibi Sayın Güven Dülek, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“20 yıldan bu yana mağazamda Brillant ürünlerini satmaya devam ediyorum ve Brillant ürünlerini Aypa Teksil’den tedarik etmekteyim.
Bana göre Brillant ülkemizde perde alanında ilk akla gelen ve tüketicilerce rağbet gören bir markadır. Brillant’ın her zaman yeni ürün ve koleksiyon çalışmaları ile pazarda ayrı bir yeri de vardır. Perde de modaya da yön verir…
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Gayet iyi. Toroslar’daki değerli müşterilerimizin bu yeni koleksiyona ilgi gösterdiğini biliyorum. İlk satışlarımızla siftahını da yapmış olduk. 2021 yılında bu koleksiyonun farklı bir modayı da getireceğine eminim.”


İLETİŞİM:
ilhanlar Home
Güven Dülek - 0535 608 40 44
Osmaniye Mah. Kuvayi Milliye Bulvarı No:209/A
Toroslar / MERSİN