Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Türker Köse - Iğdır
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Iğdır’da “Yılmaz Perde”nin sahibi Sayın Türker Köse, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor: “Iğdır’da 20 yıldır Brillant ürünlerini müşterilerime sunmaktayım. Bana göre Brillant, ülkemizde perde sektöründe tanınmış ve önde gelen bir markadır. Ürün tasarımında ve yenilikçi çalışmaları ile perde ve modası konusunda da, her zaman ilklere yön vermiş bir markadır.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu da çok güzel, beğendim. Fonluklar kumaşı, dokusu, renkleri ile birlikte şık ve zarif... Bu koleksiyon, yeni yılda ve mağazamızda değerli müşterilerimizin de ilgisiyle kendisinden çok bahsettirecektir…”

İLETİŞİM:
Yılmaz Perde
Türker Köse – 0544 - 555 40 53
Topçular Mah. Vali Konağı Yolu Cad. No:20
Merkez / IĞDIR