Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ömer Faruk Beyaztaş - Şanlıurfa
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Şanlıurfa’da “Emir Perde”nin sahibi Sayın Ömer Faruk Beyaztaş, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant ürünlerini 10 yıldan bu yana mağazamda müşterilerime sunmaktayım. Türkiye’de perde denildiği zaman, müşterilerce akla ilk gelen marka Brillant’tır. Çünkü Brillant perde piyasasında güven veren bir marka olarak tanınmıştır… Brillant her zaman müşterinin tercih ettiği yenilikçi ürünleri ve koleksiyonları uygular ve bu nedenle perde pazarında ayrı bir yeri vardır… Ayrıca ürün tasarımlarını da, güncel perde modasını dikkate alarak oluşturur.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery, fonluklarındaki desenleri ve yumuşak dokusu ile mükemmel. Bu koleksiyonu çok beğendim. Müşterilerimizin de beğeneceğini ve bu koleksiyonu tercih edeceklerini söylemek isterim.”

İLETİŞİM:
Emir Perde
Ömer Faruk Beyaztaş
0542- 432 64 88
Bahçelievler, Mimar Sinan Mah.101 Sok.
Özgül Apt. Altı No:21/A
ŞANLIURFA