Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Cemal Can - Mersin
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…

“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Mersin’de “Can Manifatura & Perde & Çeyiz”in sahibi Sayın Cemal Can, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant ürünlerini 14 yıldır mağazamda müşterilerime satmaktayım. Bana göre Brillant piyasada ürün ve koleksiyonları ile müşteriye daima güven veren bir marka olmuştur. Bu güven duygusunun yanı sıra, öncelikli söylemem gereken bir şey de, Brillant’ın pazarında bir numaralı bir isim olmasıdır. Desen, renk ve kalitesi ile perde modasını da etkileyen Brillant, her yıl yeni sezon için özel koleksiyonlara da imza atar. Yani Durmak yok, Brillant ile yola devam!

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Dokusu, renk ve desen birlikteliğindeki fonlukları da mükemmel… Zaman içinde müşterilerimizin bu yeni koleksiyona ilgi göstereceklerini belirtmek isterim.”

İLETİŞİM:
Can Manifatura & Perde & Çeyiz
Cemal Can - 0535 -392 11 40
İhsaniye Mah. Hastane Cad. No:145/A
Akdeniz-MERSİN