Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Orhan Başar - Bucak / Burdur
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Bucak - Burdur’da “Elit Perde Tasarım”ın sahibi Sayın Orhan Başar, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Bucak’taki mağazamda 7 yıldır Brillant ürün ve koleksiyonlarını müşterilerimize sunmakta ve bu ürünleri Aypa Tekstil’den temin etmekteyiz… Perde dünyasında Brillant denilince tanımayan firma yoktur... Bunun nedeni, bu markanın her zaman yenilikçi olması, tasarım ve desenlerindeki ayrıcalığı ile öne çıkmasıdır. Ayrıca Brillant, perde pazarında güven veren bir markadır.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery’i çok beğendim… Harika olmuş! Zaman içerisinde müşterilerimizin bu özel koleksiyona ilgi göstereceklerini söyleyebilirim…”

İLETİŞİM:

Elit Perde Tasarım
Orhan Başar - Havva Başar
0533- 724 20 97
Yeni Mah. 1257 Sok. no-6
Bucak - BURDUR