Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor İbrahim Dörtbudak - Karaköprü / Şanlıurfa
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
Aypa Tekstil müşterimiz olarak, “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Karaköprü-Şanlıurfa’da ”Dörtbudak Home”un sahibi Sayın İbrahim Dörtbudak, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“8 yıldan bu yana Brillant ürünlerini mağazamda müşterilerime sunmaktayım. Brillant ürünlerini de 5 yıldır Aypa Tekstil’den temin etmekteyim… Brillant’ı kısaca şöyle tanımlamak isterim:

Brillant, perde pazarımızda yenilikçi ürünleri, ürün ve koleksiyonlardaki renk, çeşit, tasarım ve kalitesiyle bir numara olma özelliğini taşır… Ayrıca piyasada ürünleri ve markası ile müşterilere güven verir. Perde konusunda her zaman ilkleri uygular ve perde modasına da yön verir.

Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu da çok beğendim. Özellikle fonlukları desen, renk ve dokusuyla çok iyi... Müşterilerimizin bu yeni koleksiyonu çok beğeneceklerini düşünüyorum…”


İLETİŞİM:

DÖRTBUDAK HOME
İBRAHİM DÖRTBUDAK - 0505 211 47 86
35 MT. YOL ÜZERİ ÇERKEZ KOOP. NO:90/A
KARAKÖPRÜ - ŞANLIURFA