Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Serden Yıldırım - Kayapınar / Diyarbakır
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Kayapınar/ Diyarbakır’da “Aryana Perde”nin sahibi Sayın Serden Yıldırım, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“ Brillant markası ile 20 yıldır işbirliğimiz vardır. Piyasadaki büyük tecrübesi, ürünlerindeki özel renk, doku ve tasarım çalışmaları ile Brillant, bence perde alanında bir numaradır... Bunların yanı sıra pazarda ürünleriyle çeşitlilik ve perde modasına yön vermesi de önemli bir ayrıcalığıdır.
Pazarda ilkleri önce Brillant yapar, sonra da diğerleri… Ayrıca Brillant daima ürünlerinin arkasında durur. Bu nedenlerle de tüketicilere güven veren bir markanın da adıdır…
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu dört dörtlük olmuş, çok beğendim. Mağazamda satışlarıma artı bir değer katacağını da söyleyebilirim…”

İLETİŞİM:

Aryana Perde
Serden Yıldırım 0538 - 017 48 78
Diclekent Mah. 272 Sokak Güneş Sit.
B Blok Altı No:10 Dünya Kavş.
Vakıfbank yanı
Kayapınar / DİYARBAKIR