Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Burhan Hamarat - Ümraniye / İstanbul
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Ümaniye-İstanbul’da, “Başak Perde”nin sahibi Sayın Burhan Hamarat, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Başak Perde olarak 25 yıldır Brillant markası ile çalışmaktayım. Fevkalade memnunum. Brillant’ın ürünleri, desenleri ve üretimi ile bir dünya markası olduğunu düşünüyorum… Mağazama gelen bütün müşterilerime gönül rahatlığı ile Brillant ürünlerini sunarak satışımı kolaylaştırabiliyorum. Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery setini de çok beğendim. Satışlarıma olumlu bir etki yaptı. Brillant ekibini bu başarılarından dolayı tebrik eder işlerinde başarılar dilerim…”

İLETİŞİM:
Başak Perde
Burhan Hamarat
Sütçü İmam Cad: no-66 Ümraniye-İSTANBUL
0533 - 415 25 80