Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Ahmet Tuğrul- Siirt
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Siirt’te “Derya Dekorasyon”nun sahibi Sayın Ahmet Tuğrul, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant ile işimi 13 yıldan bugüne sürdürmekteyim. Bence Brillant perde sektöründe çok önemli bir isimdir ve tüketicilerce de daima yenilikçi ürün ve koleksiyonları ile tercih edilir. O nedenlerle işimizde çığır açan bir marka olan Brillant varsa, biz de varız demek istiyorum! Brillant her gün işimizi hareketlendiriyor ve bereketlendiriyor!
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Muhteşem bir koleksiyon... Fonlukları, dokusu, tasarımları da çok güzel. Müşterilerimizden sipariş almaya da devam ediyorum.”

İLETİŞİM:

Derya Dekorasyon
Ahmet Tuğrul (506) 266 43 77
Bahçelievler Mah. Hami Efendi Cad. No:16
SİİRT