Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Abdullah Kaçmaz - İpekyolu / Van
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan İpekyolu / Van’da “Evim Perde”nin sahibi Sayın Abdullah Kaçmaz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:
“5 yılı aşkın bir süredir Brillant ile ticaretimi sürdürmekteyim. Kendi alanında ürün ve koleksiyonları ile tanınan Brillant için öncelikle şunu söylemek istiyorum: “Önce Brillant yapar, sonrasında diğerleri!” İyi ki Brillant var!
Yenilikçi tavrı, tasarım ve desenleri ile Brillant, satıcı ve müşteriye güven veren bir marka olarak da perde pazarında bir numaradır…
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu beğendim. Özellikle fonlukların dokusu, desen ve renkleri çok güzel.

“Daha İyi Yaşam Alanları İçin Evim Perde” olan mağaza sloganımız eşliğinde, değerli müşterilerimizi hizmet vermek için mağazamıza bekliyoruz…”

İLETİŞİM:
Evim Perde - Abdullah Kaçmaz
0432- 212 07 57
Şerefiye Mah. Milli Egemenlik Cad.
Musa Anter Parkı yanı, Özkültür Ap. Altı no:37/A
İpekyolu - VAN