Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mustafa Ertuğrul - Ordu
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Ordu’da “Dilara Perde - Çeyiz”in sahibi Sayın Mustafa Ertuğrul, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“ 20 yıldır Brillant ile işbirliği yapmaktayım. Bana göre Brillant, ürünleri ve koleksiyonlarında farklı çalışmaları ile satıcıya ve tüketiciye güven veren ve yıllardır tercih edilen 10 numara beş yıldız bir markadır!.. Özel koleksiyonları, ürünlerindeki yenilikçi tutumu, her zaman perde modasına katkı sağlaması, perde pazarında tüketicilerce bilinir olması da, Brillant’ın artı özellikleridir... Anlaşmasını yaptığım “Brillant Gallery” koleksiyonu da çok güzel ve çok beğendim… Pastel renkleri, yumuşak dokusu ve yepyeni görsel sunumu ile bu koleksiyon, mevcut özellikleri ile birlikte Ordulu müşterilerimizce ilgi görecektir…”

İLETİŞİM:
Dilara Perde - Çeyiz
Mustafa Ertuğrul
0505 - 450 87 24
Şarkiye Mah. Barbaros Cad. No:29 ORDU