Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mehmet Taymur - Mersin
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Mersin’de “Tanrıverdi Mefruşat”ın sahibi Sayın Mehmet Taymur, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

”Perde dünyasındaki yeri bir numara olan Brillant ile işbirliğimi 30 yıldır sürdürmekteyim. Bu zaman içinde Brillant daima yenilikçi ve özel ürünler, koleksiyonlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Bunlardan dolayı Brillant yeniliğin ve perdenin daima önde yer alan tecrübeli bir markasıdır.
Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu çok güzel oluşturulmuş. Değişik tül ve fonlukları da gayet güzel... Çok beğendim. Mersinli müşterilerimizin Brillant’ın bu yeni koleksiyona ilgi göstereceklerini söyleyebilirim.”

İLETİŞİM:

Tanrıverdi Mefruşat
Mehmet Taymur
0537- 01118 30

Mesudiye Mah. Fabrikalar Cad. Tütünler İşhanı b/1 Merkez - MERSİN