Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Adem Yıldız - Yomra / Trabzon
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi.
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde. “Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Yomra Trabzon’da “Yıldız Mefruşat”ın sahibi, Sayın Adem Yılmaz, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Brillant ile 15 yıldır iş bağlantım vardır. Brillant perde pazarında kalitesiyle öncü bir markadır. Ürünleri ve koleksiyonları, desen ve tasarımları daima yenilikçidir. Ve her yıl yeni bir perde koleksiyonunu da piyasa sunar… Dolayısı ile perde pazarını da olumlu bir şekilde etkiler.

Beğendiğim ve anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunun; özellikle fonluklarını çok beğendim. Zaman içinde değerli müşterilerimizin bu yeni koleksiyonu tanıyıp, ilgi göstereceklerini söyleyebilirim…”


İLETİŞİM:

Yıldız Mefruşat
Adem Yıldız
0536 658 50 31
Sancak Mah. Rize cad. No: 93/A Yomra - TRABZON