Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Salih Taşkın -Tokat
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi.
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde...
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Tokat’ta “İpek Perde”nin sahibi Sayın Salih Taşkın, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“28 yıldır Brillant ile işbirliği yapmaktayım. Bu vesile ile Brillant’ın perde sektöründe satıcıya ve tüketiciye güven veren bir marka olduğunu söyleyebilirim. Brillant Koleksiyon ve ürünlerinde kalitesi başta olmak üzere, yenilikçidir. Ve her sezona yeni bir perde koleksiyonu ile girmesi de çok önemlidir. Tasarım ve desen çalışmalarında da birincidir. Anlaşmasını yapmış olduğum Brillant Gallery koleksiyonunu çok beğendim. Değişikliği ve fonlukları ile dikkat çekiyor… Bu koleksiyon Tokat’ta müşterilerimizin ilgisini çekecektir...”

İLETİŞİM:

İpek Perde
Salih Taşkın / 0532- 642 15 64
0356-2129510
Gaziosmanpaşa Bulvarı no:72-A TOKAT