Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Cesim Önerge - İzmir
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi.
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, İzmir’de “Lengo Perde”nin sahibi Sayın Cesim Önerge, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“30 yılı geçen bir süredir Brillant ile işbirliğim var. Bu uzun süreç içinde edindiğim intiba, Brillant’ın perde sektöründe bir numara olduğudur. Diğer yandan ürün ve koleksiyonlarının kaliteli olması, yenilikçi üretimi, desen ve tasarımdaki özellikleriyle de Brillant güven veren bir markadır...

Anlaşmasını yaptığım Galler koleksiyonu da, Brillant’ın her sezon mutlaka piyasaya sunduğu gibi; yeni, farklı, değişik ve özel bir koleksiyon. Desen ve fonlukları ile çok güzel. Bence mağazalara artı bir getiri sağlayacaktır… Ayrıca perde pazarını ve perde modasını da çeşitlendirip hareketlendirecektir…”

İLETİŞİM:

Lengo Perde
Cesim Önerge
0532 293 78 70
Karabağlar 4019 Sokak No:55/D Konak- İzmir