Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Zafer Bozdağ - Malatya
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi.
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Malatya’da “Seza Tekstil”ın sahibi Sayın Zafer Bozdağ, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“11 yıldır Brillant markası ile çalışmaktayım… Brillant daima yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünleriyle isim yapmıştır. Güvenilir bir markadır. O nedenlerle sektörümüzde perde denildiğinde akla her zaman Brillant gelir. Ayrıca desen ve tasarımda da öncüdür. Her sezon pazara yeni bir koleksiyon ile çıkar.

Brillant Gallery de bu sezonun yenilerinden biridir. Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonu çok güzel ve beğendim. Mağazamızda artı bir satış getirecektir ve esasen yeni koleksiyon ile değerli müşterilerimizden siparişler de almaktayız…

Sektördeki değerli meslektaşlarıma bu yeni koleksiyonu tavsiye etmek isterim…”

İLETİŞİM:

Seza Tekstil

Zafer Bozdağ / 0533 511 37 77

Özalper Mah. Ankara Bulvarı
Hayat Sitesi A2 Blok No:49 MALATYA