Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Bahri Aygar-Yozgat
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan, Yozgat’ta “Bakgör Mobilya”nın sahibi Sayın Bahri Aygar, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Mağazamızda 9 yıldır Brillant ürün ve koleksiyonlarını değerli müşterilerimize sunmaktayız… Brillant perde pazarında ürünleri ile olduğu kadar, güvenilir olması ile de tüketicilerce ilgi görmektedir… Tabii bunda, koleksiyonlarının başta kalitesi olmak üzere desen, renk ve yenilikçi görsellikleri de rol oynamaktadır… Brillant ayrıca perde piyasasına her sezon farklı ürünleriyle yön vermekle de tanınır... Anlaşmasını yaptığım Brillant Gallery koleksiyonunu desenleri ve özellikleriyle çok beğendim… Bu koleksiyon mağazamıza renk katacak, müşterilerimizin de ilgisini çekecektir. Dolayısı ile mağazamızdaki satışlarımızı da olumlu şekilde etkileyecektir…”

İLETİŞİM:

Bakgör Mobilya
Bahri Aygar
0542 – 494 60 10
Şeyh Osman Mah. Adnan Menderes Bulv. No-49
YOZGAT