Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mehmet Gürlek - Ankara
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi…
Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda. Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde.
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Ankara da “Gürlek Tekstil”in sahibi Sayın Mehmet Gürlek, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“Sektörde lokomotif bir markayı temsil eden Brillant ile 20 yıldır işbirliği yapmaktayım… Güven veren bir marka olması, kaliteli ürün ve koleksiyonlarıyla her sezon pazarı çeşitlendirmesi ile bilinir. Tüm koleksiyonları her zaman yenilikçi bir yaklaşımla birbirinden farklı ve güzel ürünler olarak ortaya çıkar...

Anlaşmasını yaptığım “Brillant Gallery” koleksiyonu da bu ürünlerden biridir. Desenleri ve tasarım zenginliği ile çok zarif ve güzel bir bütünlüğü kapsıyor… Dolayısı ile bu koleksiyon mağazama ayrı bir değer de katmış olacaktır. Bu girişimlerinden dolayı Sayın Erdoğan Baydemir’e de çok teşekkür ediyorum…”


GÜRLEK TEKSTİL LTD.ŞTİ.
MEHMET GÜRLEK / 0532 - 294 01 91

0312 - 310 74 20
ÇIKRIKÇILAR YOKUŞU NO:14 ULUS / ANKARA