Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Muharrem Sönmez- Diyarbakır
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zaman ki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi… Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda… Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Diyarbakır’da “Sönmez Mefruşat”ın sahibi Sayın Muharrem Sönmez, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“14 yıldan günümüze Brillant ile işbirliği yapmaktayım. Brillant perde konusunda bilindiği üzere önde gelen bir isimdir. Brillant’ı nasıl tanımlarsanız diye sorarsanız, başta ürünlerinin kalitesini söylemek isterim. Tabii buna ürün zenginliğini ve perde konusundaki modaya katkısını da belirtmek isterim. Brillant ayrıca perde alanındaki üretim ve koleksiyonları ile de sektörde önemli bir isimdir.
Anlaşmasını yaptığım “Brillant Gallery” koleksiyonu de mükemmel. Renkleri güzel ve şık. Desenleri de farklı bir özellik taşıyor… Diyarbakırlı değerli müşterilerimizin bu koleksiyona ilgi göstereceğini umuyor ve bu yeni koleksiyonu tanıtmak için mağazamıza ziyaretlerini bekliyoruz…”

Sönmez Mefruşat
Muharrem Sönmez
0532 308 49 21
Dicle Kent Bulvarı Erdem Okul 1 Apt altı No: 94/c
Kayapınar / Diyarbakır