Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor Mehmet Ayhancı - Mardin / Artuklu
Haber: Ömer Aşıcı

Brillant her zamanki gibi yeni sezon yepyeni bir koleksiyon “Brillant Gallery” ile girdi… Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda… Yenilikçi ürün ve koleksiyonlarını her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” anlaşmasını imzalayan Mardin/ Artuklu’da “Ayhancı Home Brillant Store”un sahibi Sayın Mehmet Ayhancı, Brillant ve yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini şöyle özetliyor:

“ Brillant ile 6 yıldan bu yana çalışmaktayım. Bu süreçteki gözlemlerimi şöyle anlatabilirim: Brillant ülkemizde ve dünyada çok tanınmış bir isimdir. Özellikle perde de öncülüğü ve seçkin bir markayı temsil eder... Müşteriye de kalitesi ile beraber güven de verir. Bunlardan dolayı perde dünyasında kazanca esas bir etkisi de olur.

Anlaşmasını “yaptığım Brillant Gallery” koleksiyonu, genelde çok güzel… Yenilikçi bir izlenimi var ve evlere artı bir görsellik ve zarafet sunacaktır. Perde modasını da çeşitlendirecektir… O nedenle değerli müşterilerimizce de ilgi göreceğini söyleyebilirim…”

İLETİŞİM:
Ayhancı Home
Mehmet Ayhancı / 0536 - 790 60 07
13 Mart Mah. Mehtap Kent Cad. Artuklu 4 Apt. Altı No: 7
Mardin / Artuklu
ayhancihome@gmail.com