Brillant Dostları Yeni Koleksiyon “Brillant Gallery”i Anlatıyor: Kamuran Yılmaz / Havza- Samsun
Haber: Ömer Aşıcı


Brillant her zamanki gibi yeni sezona yepyeni bir koleksiyon; “Brillant Gallery” ile girdi! Durağan piyasayı hareketlendiren ve canlandıran bu yeni koleksiyon, Brillant Dostları başta olmak üzere sektörel pazarda da büyük bir ilgi ve talep görmüş durumda… Yenilikçi ürün ve koleksiyon etkinliklerini her sezonda uygulayan ve mevcut pazara artı bir kazanç fırsatı sunan Brillant; şimdi de “Brillant Gallery” koleksiyonu ile Brillant Dostları’nın yanında ve müşterilerinin hizmetinde…
“Brillant Gallery” koleksiyon anlaşmasını imzalayan Havza-Samsun’da ”Yılmazlar Halı-Çeyiz-Tül Perde”nin sahibi Sayın Kamuran Yılmaz, yeni koleksiyon hakkındaki görüşlerini kısaca şöyle özetliyor:

“Meslekte, Brillant ile işbirliğimi 7 yıldan bu yana sürdürmekteyim… Öncesinde bu işte yoktum ve farklı bir işim vardı. Şahsen ticarette insan ilişkilerinin çok önemli olduğuna inanırım. Ben, Brillant Samsun Bölge Müdürü Onur Bey’in teşvik ve destekleriyle bu sektörde yer aldım… Kendisi, bu işte benim yol gösterici ve iş rotamı tayin eden biri oldu… Zira Onur Bey’in bana verdiği destek ile Brillant ve ürünleriyle tanışmış oldum… Çok memnunum!
Günümüzde Brillant kaliteli ürün ve koleksiyonları ile önemli bir markayı temsil eder ve ürünlerinin kalitesi de tartışılmaz… Ayrıca yine ürünleriyle pazarımızı olumlu etkiler, çeşitlendirir ve renklendirir!..

Anlaşmasını yaptığım “Brillant Gallery” koleksiyonunun da bölgemiz müşterilerince beğenileceğine eminim… Bu koleksiyonu perde işini yapan tüm meslektaşlarıma da öneririm… Bu vesileyle her zaman bana yardımcı olan Samsun Bölge’den müşteri temsilcisi Murat Topçu’ya da ayrıca çok teşekkür ediyorum…”

İLETİŞİM:

Yılmazları Halı- Çeyiz-Tül
Kamuran Yılmaz
0530- 924 71 0
İcadiye Mah. Şehit Hasan Aktar Cad. No: 50

Havza / SAMSUN