"Brillant Studio"2020 Yenilikleriyle Geliyor!..
Haber Ömer Aşıcı

Mükemmel bir koleksiyon olarak hazırlanan "Brillant Studio", sektörel pazara ve müşterilerine yeni bir raf zenginliği ve mağazalara artı bir satış heyecanı getiriyor!..
Geleneksel kültürü içinde Brillant, hemen her yıl farklı ürün ve koleksiyonlara attığı imzası ile bir kere daha öne çıkıyor ve yine pazarı canlandırıyor!..
"Brillant Studio" mevcut pazara ve hemen her türden müşteri yaklaşımına uygun ve esnek fiyatları ile dikkat çekecek...
"Brillant Studio", top ve kesim olarak satışa sunulacak ve böylece 2020 yılının en özel ve özgün bir koleksiyonu olarak yine piyasada çok konuşulacak!.. &"Brillant Studio", desenleri, tasarım zenginliği, görsel sunum ayrıcalığı ve durağan pazara getirdiği çeşitlilik ile; yine ses getiren, yine tercih edilen ve yine kazandıran bir marka olacak!..
"Brillant Studio"nun demo kartelaları, şu an itibari ile tüm müşteri temsilcilerimiz ve bölge müdürlüklerimizde mevcut olup; dileyen müşterilerimiz anlaşmalarını yapabileceklerdir. Anlaşma yapmış olan müşterilerimizin kartelaları ise 20 Kasım'da kendilerine sevk edilecektir...
Özetle; "Brillant Studio"da her zaman, her dönem ve her sezon yenilikçi çalışmaların örnek bir koleksiyonu olarak, şimdi müşterileri ile buluşmak üzere!..