BRİLLANT REKLAM VE BAYİİ ATAĞINA GEÇDİ
BRİLLANT REKLAM VE BAYİİ ATAĞINA GEÇDİ
Hiç şüphe yokki Türkiyenin en büyük markasından biri olan Brillant gazete, dergi ve televizyon reklamları vermeye başladı. Yeni ürünü Special collection markasıyla tüm Türkiye içinde biranda yüzlerce bayii yaparak 2006 yılına çok farkli bir stratejiyle girdi. 'Perdeler yılın kampanyasına açılıyor' sloganıyla afiş bastıran televizyonlarda sık sık reklamlar giren Brillant yeni kartela sistemiylede bayiilerini memnun bırakıyor.
Işıklı tabela, portatif ışıklı tabela, vitrin camı giydirme, stand, kartela ve special collection reklam resimleriyle bayiilerini gönlünde taht kurmuş durumda. Reklamların çok ilgi görmesi satışlarıda o oranda artırıyor. Kampanya 20 Mart - 5 Nisan arası geçerli olacak. 350 YTL alış-veriş yapana masa örtüsü, 800 YTL alış-veriş yapana masa ötüsü ve nevresim, 1500 YTL alış-veriş yapana bu hediyelere ilave yatak örtüsü hediye veriliyor. Peşin fiyatına maximum ve bonus kartlarına tam 12 eşit taksitlere bölme imkanıda tanınıyor.
Ev tekstilinde paketli ürünlere ağırlık veren Baydemirler Brilance markasıylada çeyiz grubunda stantlarda yerini aldı. Nevresim, yatak örtüsü, pike, uyku seti ve perde yan malzeme grubunu Brillant markasıyla Brillant special collection bayiilerinde bulabilirsiniz.
Resim : Erol - Dursun Dursun ( Gizem Perde )
Trtex Haber 30,03,2006 trtex@trtex.com