HIRSIZLAR BAŞKENT ANKARADA CİRİT ATIYOR
HIRSIZLAR BAŞKENT ANKARADA CİRİT ATIYORBu sefer hırsızlık haberi Ankara ulusdan. Çıkrıkcılar yokuşu Konya sokakda bulunan Herçeşit mefruşatı dün gece soymaya kalkdılar. Aynı hizada bulunan haşimoğlu ticaret ve Asiloğlu firmalarınıda bir gece önce soymuşlardı.
Şaka gibi ama gerçek haberler arka arkaya gelmeye devam ediyor ve yetkililer sonuca ulaşmakda zorlanıyorlar. Geçen hafta Siteler H.Gazide bir gecede 3 mağazanın soyulması haberini yayınlamışdık. Bu haftada Samanpazarından haberle devam ediyoruz. Konya sokakda bulunan Herçeşit mefruşata girmeye çalışan hırsızlar işlerini tamamlayamadan kaçdılar. Alarm çalması ve gece bekcilerinin tesadüfen oradan geçmeleri büyük bir maddi kaybı önledi hırsızlar birşey çalamadan kaçdılar. İşin en garip tarafı bu hırsızlar Başkentin göbeğinde cirit atıyorlar ve bir çaresi bulunamıyor. Emniyet görevlileri iş yerlerinde mutlaka kepenk, alarm, ve ışıklandırma olması gerektiğini söylüyorlar. Sigorta yaptırmanızda mutlaka gerekli.
İş yeri sahipleri gece yatarken artık rahat uyuyamaz oldu. Yetkililerden bu sorunları gündeme almalarını bekleyen yüzlerce hatta binlerce ev tekstilci çare bekliyor. Sektörümüzde bizleri temsil eden dernek ve ticaret odaları başkanlarından acilen toplanmalarını konuyla ilgili üyeleri bilgilendirmeleri bu işin üzerine gitmelerini bekleyen yüzlerce ev tekstilcinin olduğunu hatırlatmak istiyoruz.
trtex haber 27,03,2206 trtex@trtex.com