4. Hometex Fuarı CNR Expo İstanbul'da !
Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen tek fuar olan Home&Tex, 26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da!..
Home&Tex 92 ülkeden alıcı grubuna ev sahipliği yapacak Ev tekstili ve dekorasyon denildiğinde akıllara gelen tek fuar olan Home&Tex, 26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da düzenlenecektir. Ev tekstili sektörünün gücünü, prestijini ve tecrübesini yansıtan Home&Tex, dünyanın en büyük fuarlarından olan Evteks'in organizatörü İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle bu yıl 4. kez adından söz ettirecek.
Home&Tex'in yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da kısa bir sürede bilinirliliği arttı. Ev tekstili ve dekorasyon sektörünün yerli ve yabancı alıcılarla buluşacağı Home&Tex, dev bir alanda gerçekleşiyor.
Yaklaşık 600 firmaya ev sahipliği yapan Home&Tex, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu ülkelerinin de içinde bulunduğu 92 ülkeden alıcı grubunu da ağırlayacak.
Trtex.com olarak sizler için fuarın foto galerisini yayınlıyoruz. Fuarın detaylı fotoğrafları sadece TRTEX'de ve Trtex Facebook sayfasında.