ÇOLAKLAR MEFRUŞAT
ÇOLAKLAR MEFRUŞATÇolaklar mefruşat; Ankara Yeni etlik caddesinde bulunuyor. Trtex köşe yazarlarından Nedim Kaston Çolaklar Tekstil den Yasin Çolak ile görüştü. Yasin bey arkasına kardeşlerinin gücünüde alarak yatırmlara devam ettiğini söyledi.
Ankara Etlik semtinde yıllardır faaliyet gösteren çolaklar tekstili Nedim Kaston ziyaret etti. Yasin Çolak ile konuşmalarında ağırlıklı konu bu tıl ve gelecekde işlerin nasıl olacağı, hiç şüphe yokki bunu her esnaf, her vatandaş merak ediyordur. Yasin Çolak ' son 3 aydır gercekden kritik bir dönem geçti, ama baharın gelmesiyle işler rolantiye girer diye düşünüyorum, Zaten bunu düşünerek kardeşlerim ile birlikde Keçiören Kızlarpınarı caddesi üzerine lüks ve 3 katlı yeni bir ev tekstili mağazası açtık. Burasının çok farklı olmasını istiyorum, dekoruyla ürün çeşidiyle herşeyiyle farklı yapacağım. Kardeşlerim K.Ören mağazasında ben ise Etlik, herçeşit ürünler markalar mağazamızda bulunmakta, başka yenilikler çıkarsa onlarıda alır mağazamıza koyarız.'
Türkiyede artık küçük işletme ruhunun yavaş yavaş kapandığını büyük mağazaların kurulması gerektiğini, en önemliside marka olmak olduğu veya güçlü bir markayı arkana alıp bayiilik yapılması gerektiğini söylüyor. Yeni mağazalarının Hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Kazancı bol olsun diliyoruz.
ÇOLAKLAR MEFRUŞAT TEKSTİL Yeni Şb Adresi : Kızlarpınarı caddesi 75/A K.ÖREN ANKARA 0312 358 83 36
Trtex haber 25.03.2006 Ankara