Zorlu Holding Dünya Markası
Zorlu Holding Dünya MarkasıTürkiyenin en büyük ihracat yapan firmalarından biri olan Zorlu grubu ev tekstilinde yeni markalar oluşturmaya devam ediyor.
Türk ev tekstili sektörünü 18 yıldır Heimtextil’de temsil eden Zorlu Tekstil Grubu, Heimtextil 2006’da Korteks, Valeron, Bel-Air standlarında sahip olduğu uluslararası markaları ve lisanslı ürünlerini sergiledi. Zorlu Tekstil ayrıca dünya lisansına sahip olduğu yeni markası Sisley Casa standında da yeni koleksiyonunun tanıtımını gerçekleştirdi.
Zorlu Tekstil Grubu, Almanya’nın Frankfurt kentinde 11-14 Ocak 2006 tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en büyük ve en önemli ev tekstili fuarı Heimtextil’e bu yıl 18’inci kez katıldı. Fuarda toplam 1092 metrekarelik 5 ayrı standla yer alan Zorlu Tekstil; Korteks, Valeron, Bel-Air standlarında sahip olduğu uluslararası markalarını ve lisanslı ürünlerini tanıttı. Zorlu Tekstil ayrıca, bu yıl dünya lisansını aldığı yeni markası Sisley Casa’yı da dünya ev tekstili arenasına çıkardı.
Zorlu Tekstil Grubu’nun fuardaki 5 ayrı standında; Sisley Casa’nın yanı sıra dünyanın en büyük entegre polyester iplik ve dokuma fabrikalarından biri olan Korteks’te üretilen perdeler, Valeron markalı nevresim takımları ve yatak grubu, Fransa’da kurulu Bel-Air fabrikasında tasarlanıp, üretilen perdeler sergilendi. Ayrıca bu yıl Heimtextil fuarında Zorlu Tekstil Grubu tarafından üretilen Garfield, Spiderman, Nemo, Cinderella, Donald Duck, Mickey Mouse, Winnie The Pooh, Pembe Panter, Temel Reis , Ağaçkakan Woody ve Barbie gibi dünyaca ünlü karakterler ile süslü lisanslı ürünler de tanıtıldı.
Trtex haber 2006