SELİM MEFRUŞAT
SELİM MEFRUŞAT Sultanhamam esnaflarının en eski ve en itibarlı firmalarından Selim mefruşat'a konuk olduk. Sıcak karşılanmak güler yüzlü çalışanlarıyla sohbet etmek bizleride çok keyiflendirdi.
Ev tekstili sektörünü uzunca yıllar yapanlar özellikle masa örtüleri ve raşel kumaş satanlar Selim mefruşatı çok iyi tanırlar, ama biz bu fırsatı bulamamış henüz tanıma imkanı bulamamış firmalarıda düşünerek bu hafta sayfamızda konuk seçtik.
Sultanhamam hacı küçük camii sokakda klasik sultanhamam dükkanlarından biri küçük şirin ve sıcak bir dükkan, en önemlisi firma yöneticileri ve çalişanlarının güler yüzü. Ortam bukadar güzel olunca sohbetimizde çok sıcak ve samimi gecdi. selim Şimon'un kurduğu firma özellikle masa örtüleri ürünlerinde Türkiyede tek diyebiliriz. Her yıl uluslararası fuarlarda stand kuran ve ülkemizi en güzel şekilde tanıtan, ülkemize döviz kazandıran onlarca ülkeye ihracaat yapan Selim mefruşat şu sıralar 2006 kreasyonunu hazırlıyor. 17 Mayıs 2006 CNR EXPO fuar merkezinde 12. İstanbul Ev Tekstili fuarına hazırlıkları son sürat devam ediyor. Selim Mefruşat olarak en çok dikkat ettikleri ve önemsedikleri kalite ve istikrar, KDV oranı %8 olmasının kendileri ve ev tekstili sektörünü hareketlendireceğini belirttiler. Devletin bu sayede daha çok vergi toplayacağını ve bütün firmaların tam KDV çalışmaları gerektiği, bu sayede Devletimizin daha güçlü olacağını düşünüyorlar.
Selim Mefruşat yetkililerine ve çalışanlarına bizi davet edip bu güzel sohbete katıldıkları içinde trtex olarak teşekkür ediyoruz. 2006 umarım Selim mefruşat ve bütün meslektaşlarımız için sağlıklı ve bol kazançlı geçer.
Trtex Haber tanıtımı İstanbul 15.03.2006