TRTEX' den Haberler
TRTEX' den Haberler Firmanızı tanıtmak, ürünlerinizi sergilemek, ilanlarınızı yapmak, bilginizi arttırmak, haber almak ve ev tekstili hakkında sohbet edip radyonuzu dinlemek Trtex de bedava
Trtex olarak sizlere hertürlü bilgi, haber, şirket ve ürün tanıtımı bedava. Tek yapmanız gereken ücretsiz üyelik kayıtlarınızı yapmanız ve üye olduktan sonra pazar yeri, ihale, forum ve firma rehberini takip etmeniz gerek. Güncel Türkiyenin dört köşesinden haberler yine sizler için. Kendi firmanızı tanıtmak için bize firma bilgilerinizi çalişanlarınız ile birlikde firmanızın cephesinden çekilmiş fotoğrafı bize göndermeniz yeterlidir. Hertürlü sorunlarınızı şikayetlerinizi mutlaka bizimle paylaşın. Tüm türkiye ve Dünyanın haberi olsun diyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçin.
Çok yakında forum sayfalarımızda tüm meslekleri ilgilendiren sohbet ve bilgi sayfalarımız, İMKB bizleri ilgilendiren tekstil borsasını, para piyasası, spor, yol ve hava durumu, özel haberler ile sizinle olacağız. Yine sizler için dijital trtex radyomuzda Türkçe pop müzik çalıp sizleri neşeli tutacağız. Bizi takip ettikce kazanacak, tanınacak keyiflenecek ve bilgi sahibi olacaksınız. Hepsi ücretsiz olacak ve yıllarca da böyle kalacak. Trtex olarak tek amacımız siz üyelerimizi yurt içi ve yurt dışında müşterilerle buluşturmak ve markalaşmanızda yardımcı olmak.
Firma yöneticileri, çalışanlar, öğrenciler ve diğer arkadaşlarımıza sesleniyoruz..: BÜTÜN BİLGİLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN GELECEGİMİZE BIRAKACAK GÜZEL BİRŞEYLER OLSUN.